Cihaz Periyodik Bakım

Sizi Dinliyoruz

Servis isteğini çözümlemek için sizden gelen çağrı yanıtlanır.

Arıza Kaydı

Profesyonel çözüm için size uygun bir servis randevusu oluşturulur.

Arıza Çözümü

Uzman servis ekibi belirlenen adımlar ile servis sürecini hızla tamamlar.

Periyodik bakım hizmetlerimiz aşağıdaki Analitik Cihazları kapsamaktadır.

Bakımı Yapılan Analitik Cihaz

Atomik Absorbsiyon Spektrometresi, ICP Optik Emisyon Spektrometresi, ICP-MS Cihazı, FT-IR Cihazı, UV-VIS Spektrofotometresi, Polarimetre Cihazı, GC Cihazı, GC-MS Cihazı, HPLC Cihazı, DSC, TGA Termal Analiz Cihazları.

En iyi çözümü sunuyoruz.

Zamanın sizin için en önemli unsur olduğunu biliyoruz. Yıllık yaptığımız Periyodik Bakım Servis anlaşmalarımızda, hız, fiyat ve kalite yönünden size en iyisini sunuyoruz.

Validasyon Nedir?

  • Kullanılan yöntemin doğru ve kesin olarak sürekli bir şekilde bekleneni gerçekleştirdiğinin kanıtlanması için yapılması gereken işlemleri kapsayan ve belgeyen çalışmaların bütünüdür.
  • Valide edilmiş yöntemle çalışıldığında yapılan işlemin kesin, doğru, spesifik, tutarlı, geçerli ve güvenilir olduğu garanti edilmiş olur.

Neden Periyodik Bakım Hizmeti Almalıyım ?

Her türlü servis ihtiyacınızda, analitik cihazlar konusundaki deneyimimizle cihazlarınız için en hızlı ve en güvenilir çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Zamanın sizler için değerli olduğunu biliyor ve 48 saat içinde cihazınıza müdahale ediyoruz. Gerekli ve uygun işlemler yapılarak cihaz performansını maksimum seviyeye ulaştırıyoruz. Standartlara uygun olarak tüm OQ/PV testlerini yaparak sizlere periyodik bakım raporu dosyasını sizlere teslim ediyoruz.

Bakım ve validasyon da ilk olarak cihazın hassas tüm parçalarının, elektronik kartlarının, hassas optik yüzeylerinin bez kullanmadan tozlardan arındırılmasını sağlıyoruz. Cihazın dış temizliği de yapıldıktan sonra genel performans testlerine geçilir.

Bu aşamada cihazın doğruluğu için gerekli standartlar kullanılarak cihazda yeterlilik testleri yapılır. Eğer cihaz bu testlerden herhangi birinin tolerans değerini aşıyorsa Servis Mühendisimiz cihazın yazılımsal ya da donanımsal ölçüm kaymasını tespit ederek onu düzeltir. Yeterlilik testlerini tekrar uygulayarak tolerans içi sonuçlarla birlikte size dosya halinde sonuçlar teslim edilir.

Teknik Servis (Tamir ve Bakım) Hizmeti Verdimiz Analitik Cihazlar

Laboratuvarınızda kullandığınız her marka cihaza servis hizmeti veriyoruz.

İster yüksek teknolojik cihazlar, ister genel laboratuvar cihazları olsun servis hizmetinizi sorunsuz bir şekilde alacağınızı garanti ediyoruz.

Türkiye genelinde yıllık sözleşmeli olarak çalıştığımız firmalardan bazıları...

Referanslarımız

Sonuç

  • Bakım Validasyon işlemi tamamlanmıştır.
  • Cihaz optimum verimde çalışmaktadır.
  • Parça değişim gerekliliği vardır.
  • Servis işlemi tamamlanmıştır.

Cihazınız için en hızlı ve en güvenilir çözümler!